ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji

Miejsce pracy: Żory

Numer ref. OPP/010/MKO

Zadania:

  • Prace montażowe; precyzyjne przeciąganie detali
  • Kontrola jakości
  • Dbanie o stan produktów (rury preizolowane dla ciepłownictwa) i stanowisko pracy
  • Praca stojąca

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie
  • Praca w Żorach, ul. Fabryczna
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju, awansu wewnątrz struktur firmy
  • Praca w miłej atmosferze
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego

Wymagania:

  • Dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność w realizacji swoich zadań, obowiązków
  • Motywacja do pracy, sprawność manualna, dobry wzrok

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials