Gi Group Sp. z o.o.

Operator produkcji

Miejsce pracy: Zgorzelec, Lubań, Bogatynia, Sulików, Zawidów, Leśna

Zadania:

  • Montaż elementów do układów klimatyzacji
  • Kontrola jakościowa finalnego produktu

Wymagania:

  • Wysoka motywacja do pracy
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Gotowość do pracy w Czechach

Oferujemy:

  • Miejsce pracy: Liberec, Czechy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z czeskim pracodawcą
  • Pensja podstawowa w wysokości 17 800 Kč/ miesięcznie
  • Dopłatę za pracę w nocy w wysokosci 1 050 Kč/ miesięcznie
  • Dopłatę za zmianę popołudniową w wysokosci 525 Kč/ miesięcznie
  • Premie miesięczne w wysokości do 3 000 Kč/ miesięcznie
  • Dodatek na transport w wysokości do 2 500 Kč/ miesięcznie
  • Premie za pracę w soboty (po 900 koron)
  • Polskojęzyczną opiekę
  • Dojazdy do pracy

* Powyższe kwoty są kwotami brutto. Uśredniony miesięczny zarobek netto to około 3 000 zł.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.