Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0030169
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Rola aktywnego obserwatora
  • Kontrola procesu produkcyjnego
  • Obsługa komputera i paneli dotykowych
  • Zmiana parametrów produkcyjnych
  • Załadunek materiałów do maszyny przy pomocy specjalnych wózków
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • Umiejętność obsługi komputera (panele dotykowe)
  • Podstawowa znajomość programu Excel
  • Samodzielność (po odpowiednim wdrożeniu)
  • Odpowiedzialność

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe+premia
  • Bogaty pakiet benefitów (darmowy transport do i z miejsca pracy, dofinansowanie do posiłków, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego)
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Możliwość szybkiego awansu

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji