Opis stanowiska pracy

Firma E&S Industry S.A. poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator produkcji

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • system premiowy + inne benefity
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce zakładowej
  • darmowe produkty firmy raz na kwartał
  • fundusz socjalny
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego w związku z dynamicznym rozwojem firmy
  • kartę multisport i prywatną opiekę medyczną

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • sumienne wykonywanie zleconych zadań produkcyjnych
  • obsługa linii produkcyjnej
  • utrzymywanie miejsca pracy w należytym porządku
  • przestrzeganie wymogów jakościowych i zasad BHP obwiązujących w procesie produkcyjnym

Nasze wymagania:

  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie, rzetelność
  • gotowość do pracy na 3 zmiany
  • otwartość na zmiany i rozwój własnych umiejętności

Kwalifikacje:

  • predyspozycje do wykonywania czynności manualnych
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn w firmie produkcyjnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Polska Spółka powstała w 2015r z celem budowy najbardziej efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji