ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

  • Prace pomocnicze przy produkcji farb
  • Zachowanie porządku w miejscu pracy
  • Kontrola jakości
  • Pakowanie

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (możliwość okresowego przejścia na 3 zmiany)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat z możliwością wejścia w struktury firmy po 6 miesiącach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 2900 zł brutto oraz system premiowy 250-350 zł brutto
  • Praca w systemie 2 zmian, możliwe nadgodziny
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych: karty MultiSport, PZU, Manpower Premium

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials