Operator produkcji

Strzelin, dolnośląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • praca na linii produkcyjnej- produkcja silników elektrycznych oraz pomp suchych i zatapialnych,
  • kontrola jakościowa produkowanych wyrobów,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej,
  • zdolności manualnych,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego -mile widziana.

Mamy do zaoferowania:

  • pracę dla osób w każdym wieku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz comiesięczne premie,
  • umowę o pracę tymczasową zawartą z InterKadra,
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez organizowane szkolenia tj. uprawnienia na suwnice, żurawie, wózki widłowe.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji