LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Produkcji

Miejsce pracy: Nysa, Grodków
Nr ref.: 0028747
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Kontrola procesu produkcyjnego,
  • Obsługa komputera i paneli dotykowych,
  • Korygowanie parametrów produkcyjnych,
  • Załadunek materiałów do maszyny przy pomocy specjalnych wózków,
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • Minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe,
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość programów MS Office.

Oferta:

  • Miejsce pracy znajduje się w Biskupicach Podgórnych,
  • Pierwsza umowa od razu na 2 lata podpisywana bezpośrednio z firmą,
  • Wynagrodzenie podstawowe 3400 zł brutto + premia do 600 zł brutto miesięcznie,
  • Darmowy dojazd z kilkudziesięciu miejscowości na terenie całego Dolnego Śląska,
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków),
  • Czas dla rodziny - 3 dni wolnego w tygodniu,
  • Możliwość szybkiego awansu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.