ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji/ Оператор продукции

Miejsce pracy: Nowa Ruda, Wałbrzych, Kamienna Góra, Głuszyca Górna, Jedlina-Zdrój, Jedlinka, Świebodzice, Bolków

Miejsce pracy: Wałbrzych

Oferta:

  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenia 3100 zł brutto + 15% premii + możliwość wypracowania nadgodzin
  • Praca na3 zmiany 6.00-14.00/ 14.00-22.00/ 22.00-6.00

Wymagania:

  • Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania:

  • Montaż zagłówka i podłokietników do ramy fotelika

Zaaplikuj lub napisz/ zadzwoń pod numer +48 519 447 598 - opowiemy o szczegółach oferty.

Место работы: Wałbrzych

Предоставляем жильё:

  • 200 злотых с зарплаты
  • 500 злотых брутто доплаты за своё жильё к зарплате

График работы:

  • 3и смены по 8 часов
  • с понедельника по пятницу, 6.00-14.00-22.00-6.00
  • суббота, воскресенье -выходные дни

Оплата:

  • 3100 злотых брутто
  • 20% добавка за ночные смены
  • 15% (450 злотых брутто) премия за продуктивность
  • 16 злотых брутто добавка за стирку
  • Есть возможность дополнительных рабочих часов!

Требования к кандидатам:

  • наличие мануальных способностей
  • наличие документов позволяющих легально прибывать и работать в Польше
  • опыт работы не обязателен, мы всему вас обучем!

Ваши задачи:

  • монтаж подлакотников и подголовников к каркасу седушки автомобиля
  • использования материалов на подголовники и подлокотники
  • контроль над испровностью работы различных станков и их качества

+48 519 447 598 Viber - Эмилия. Позвони мне или напиши, чтобы узнать подробности вакансии!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi