Operator Produkcji

Nestlé Waters

Nałęczów, lubelskie

Nestlé Waters Nestlé Waters
NESTLE POLSKA S.A.
ODDZIAŁ NESTLE WATERS
Producent wody butelkowanej posiadający w swoim portfolio marki
Nałęczowianka, Nestle Pure Life, San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier
poszukuje kandydatek/ów na stanowisko:

(praca sezonowa: kwiecień-sierpień)

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny Nałęczowianka w Nałęczowie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie sezonowej umowy o pracę, na pełen etat
  • Atrakcyjne dodatki za pracę w soboty, niedziele i święta
  • Kompleksowy program wdrożenia nowego pracownika na stanowisku pracy

Główne zadania:

  • Obsługa maszyn z zachowaniem obowiązujących standardów dotyczących bezpieczeństwa oraz jakości produktu – otrzymasz pełną wiedzę od osoby szkolącej; jako pomoc otrzymasz też proste instrukcje do danej czynności
  • Zgłaszanie nieprawidłowości pracy maszyny i odpowiednie reagowanie na nie – uważna obserwacja i odpowiedzialność to klucz do sukcesu w tej pracy
  • Uzupełnianie raportów w systemie komputerowym (SAP) – nauczymy Cię obsługi tego systemu :)
  • Czynności manualne niewymagające dużego wysiłku fizycznego - u nas praca jest zautomatyzowana

Od kandydatek/ów oczekujemy:

  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej (system czterobrygadowy, w tym praca w weekendy)
  • Znajomości obsługi komputera
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i wykształcenie zawodowe/średnie techniczne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.