ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji

Miejsce pracy: Legnica

Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta!

Zadania:

  • Obsługa maszyn na linii produkcyjnej
  • Praca zgodna z instrukcjami pracy
  • Wstępna kontrola jakości

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym projekcie
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Motywacja i zaangażowanie w pracę
  • Uczciwość i sumienność

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta
  • Stabilne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
  • Praca na pełny etat
  • Wolne weekendy
  • Dodatek za polecenie pracownika
  • Dofinansowanie 50% karty MultiSport
  • Paczki mikołajkowe
  • Dofinansowanie posiłków

Jesteś zainteresowany/a? Zaaplikuj!

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy