LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Produkcji

Miejsce pracy: Jasionka
Nr ref.: 0026867
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

• Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.
• Właściwa obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej.
• Obsługa programu SAP moduł produkcyjny - po wstępnym przeszkoleniu.
• Przestrzeganie norm i standardów jakościowych obowiązujących w firmie.

Oczekiwania:

• Sprawność manualna, precyzyjność i dokładność w działaniu.
• Zaangażowanie i elastyczne podejście do wykonywanej pracy.
• Zdolność i chęć respektowania wysokich standardów BHP i zasad obowiązujących w firmie.
• Umiejętność pracy zespołowej.

Oferta:

• Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Bardzo dobre warunki pracy.
• Umowa zlecenie.
• Praca z możliwością zmiany pozycji (stojąca/siedząca).

• Praca dodatkowa - grafik tygodniowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.