ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Praca przy produkcji w nowej firmie produkcyjnej
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Czynności związane z mieszaniem substancji chemicznych
  • Dbanie o wysoką jakość produkowanych elementów
  • Wsparcie przy powstawaniu nowych linii produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie chemiczne
  • Duża chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
  • Sumienność, rzetelność, punktualność
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i kompetencje miękkie
  • Wysoko rozwinięte kompetencje liderskie
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Zdolności manualne
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych

Oferujemy:

  • Realne możliwości awansu i rozwoju
  • Umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio pod firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Wsparcie trenerów na pierwszym etapie zatrudnienia
  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Nr ref.: OPR/009/MLI
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials