ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji

Miejsce pracy: Gdańsk

Miejsce pracy: Gdańsk Osowa

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 3880 zł brutto na start!
  • Miesięczna premia uznaniowa - 12% (ok. 465 zł brutto)
  • Dodatek za pracę w 4-brygadach (400 zł brutto/mies.)
  • Dodatek 50 zł brutto za uprawnienia z UDT
  • Umowa o pracę tymczasową na okres próbny (3 mies.) - z realną możliwością zatrudnienia po 3 miesiącach
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, bony świąteczne
  • Szybki, 1-etapowy proces rekrutacyjny

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • Możliwość dojazdu do pracy na terenie Gdańsk Osowa

Zadania:

  • Praca przy produkcji rur z tworzyw sztucznych
  • Obsługa maszyn i narzędzi warsztatowych
  • Kontrola wytwarzanych elementów
  • Dbanie o proces produkcji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy