Operator produkcji

Częstochowa, śląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Montaż elementów (obejmy, kształtki, osłony) do wyprodukowanych przewodów samochodowych
  • Obsługa maszyn montażowych oraz maszyn służących do znakowania
  • Kontrola wizualna komponentów oraz detali po montażu
  • Pakowanie gotowych wyrobów

Wymagania:

  • Chęć podjęcia pracy w systemie III-zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie produkcyjne, ale nie jest to warunek konieczny
  • Dobry wzrok

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową na pełny etat
  • Stawka godzinowa 14,99 zł brutto/h
  • Premia frekwencyjna (100 zł brutto za pierwszy pełny miesiąc pracy) oraz produkcyjna (do 300 zł)
  • Opieka koordynatora i szkolenie stanowiskowe
  • Odzież robocza
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, zniżki do pizzerii,
  • Bezpłatna opieka medyczna i wejściówki na basen!
  • Wolne weekendy! :)

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji