Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Operator produkcji

Miejsce pracy: Bojanowo
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielna kontrola wyznaczonych procesów i linii produkcyjnych
  • Obsługa maszyn i urządzeń oraz produkcja według ustalonych procedur
  • Sprawdzanie jakości produktu
  • Terminowe przygotowanie zamówienia
  • Rejestrowanie danych produkcyjnych
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy zgodnie ze standardami firmy oraz zasadami BHP

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku produkcyjnym
  • Umiejętności organizowania pracy własnej
  • Znajomości obsługi maszyn i urządzeń
  • Znajomości metod pomiarowych
  • Gotowości do wyjazdu na szkolenie do Holandii (wszystko będzie opłacone ze strony pracodawcy, umowa o pracę zostanie podpisana przed wyjazdem)
  • Umiejętności rozwiązywania problemów
  • Gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym - 8 godzin pracy

CO OFERUJEMY?

  • Pracę w nowoczesnej firmie o wysokich standardach
  • Udział w uruchomieniu i rozwoju nowotworzonej fabryki w Rawiczu
  • Szkolenie w innym zakładzie w Holandii (wszystko będzie opłacone ze strony pracodawcy, umowa o pracę zostanie podpisana przed wyjazdem)
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie: 6 000 PLN brutto wynagrodzenie zasadnicze

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.