ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, Wrocław, Środa Śląska

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Wynagrodzenie do 4200 zł brutto!

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę (pełny etat)
  • System 4-brygadowy (4 dni pracy, 4 dni wolnego)
  • Wynagrodzenie podstawowe 3600 zł brutto
    + premie do 600 zł
  • Bezpłatny transport do miejsca pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy - realny awans i możliwość wzrostu stawki po 6 miesiącach
  • Liczne benefity: dofinansowane obiady (2 dania za 5 zł), opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej MultiSport, dofinansowanie na święta, paczki dla dzieci, dofinansowanie nauki języka angielskiego (100 zł na miesiąc)
  • Bogaty pakiet szkoleń - możliwość zrobienia uprawnień (np. SEP)
  • Praca w nowoczesnym, rozwijającym się, dynamicznym środowisku produkcyjnym

Wymagania:

  • Chęć pracy i rozwoju w branży produkcyjnej

Zadania:

  • Transport i załadunek materiałów produkcyjnych
  • Obsługa komputera i paneli dotykowych
  • Nadzór nad pracą maszyn i kontrola procesu produkcyjnego
  • Zmiana parametrów produkcyjnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy