ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator produkcji

Miejsce pracy: Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Radomsko

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (6:00-14:00/ 14:00-22:00)
  • Możliwość awansu na stanowisko lidera lub brygadzisty
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość korzystania z dobrowolnych nadgodzin (w weekendy lub w tygodniu)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Motywacja
  • Otwartość, komunikatywność, zaangażowanie

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Raportowanie wyników w systemie komputerowym
  • Kontrola jakości wytwarzanych produktów
  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Miejsce pracy: Ładzice

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy