Operator Produkcji w Strzelinie - nawet z małym doświadczeniem, wysokie premie, wolne weekendy!

dolnośląskie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz pracy produkcyjnej? Obrałeś dobry kierunek!

Mamy dla Ciebie propozycję - zostań Operatorem Produkcji i pracuj przy obróbce mechanicznej lub montażu!

Brzmi ciekawie? W takim razie czytaj dalej..

Nie mamy w stosunku do Ciebie wygórowanych wymagań!

Chcielibyśmy, aby kandydat na nasze stanowisko mógł pochwalić się:
  • gotowością do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • doświadczeniem w pracy produkcyjnej –  doświadczenie na każdym poziomie jest dla nas cenne!

Zainteresowany? Sprawdź, co możesz dzięki nam zyskać!

Chcielibyśmy zaoferować Ci:
  • stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę;
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku;
  • wynagrodzenie, które dostosowane jest do Twojego doświadczenia;
  • atrakcyjne premie;
  • ubrania pracownicze.

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Inne