Operator produkcji/ Pracownik produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Zadania:

  • Kontrola typu surowca pod kątem zgodności ze zleceniem produkcyjnym
  • Utrzymywanie ciągłości produkcyjnej
  • Przygotowywanie materiałów na podstawie dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie prostych i rutynowych czynności zgodnie z pierwszym poziomem utrzymania ruchu

Wymagania:

  • Zdolności techniczne/manualne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Rzetelność, systematyczność
  • Dyspozycyjność (praca w systemie trzyzmianowym)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość budowy i obsługi urządzeń do suszenia i mieszania materiałów oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej bezpośrednio z firmą
  • Trzyzmianowy system pracy (wolne weekendy)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie karty MultiSport, prywatna opieka medyczna, świadczenia socjalne)
  • Zorganizowany transport pracowniczy z Namysłowa, Grodkowa, Lewina Brzeskiego i Strzelina (dofinansowany częściowo przez firmę)
  • Możliwość rozwoju w jednej z największych firm w Europie zajmujących się produkcją plastikowych elementów samochodowych

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy