Operator produkcji placów zabaw, darmowe zakwaterowanie - BRNO!

Lublin, lubelskie

Dział Klientów Międzynarodowych – centrala

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy w chwili obecnej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Pracownik produkcji placów zabaw

Miejsce pracy: Brno

Obowiązki

  • kompletacja towaru;
  • obsługa skanera ręcznego;
  • załadunek i rozładunek paczek;

Wymagania

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność obsługi skanera ręcznego;
  • wysoka motywacja do pracy;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie około 3600 - 4000 zł netto/miesiąc;
  • całkowicie bezpłatne zakwaterowanie;
  • praca w systemie II zmianowym;
  • czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przejścia pod firmę Klienta;
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce firmowej;
  • możliwość pobierania zaliczek tygodniowych;
  • 20 +5 dni urlopu płatnego;
  • pomoc w załatwieniu formalności (badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.);
  • opiekę koordynatora.

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu... zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
1 rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
5.000,00 zł - 5.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji