Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/05/2018.

OPERATOR PRODUKCJI (MONTAŻ)

Wrocław / Siechnice, dolnośląskie

Teknoware Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Montaż podzespołów elektronicznych, elektrycznych oraz mechanicznych
  • Testowanie oraz regulacja
  • Montaż zgodnie ze specyfikacją techniczną
  • Obsługę systemów produkcyjnych
  • Realizację zleceń produkcyjnych
  • Kontrola jakości zmontowanych podzespołów
  • Pracę zgodnie z normami

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Dobra umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Sumienność i dokładność
  • W chwili obecnej praca jednozmianowa

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji i globalnym zasięgu
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)
  • Rozszerzony pakiet medyczny
  • Benefit socjalny
  • Pizza Fridays

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Teknoware Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.)

Teknoware to firma fińska z długoletnią tradycją, istniejąca od 1972 roku specjalizująca... się w produkcji i dystrybucji wewnętrznych systemów oświetleniowych do pojazdów użytkowych, pociągów, autobusów i oświetlenia ostrzegawczego budynków i statków na szeroką skalę. Firma zatrudnia 360 pracowników. Siedziby produkcji znajdują się w Lahti, w Finlandii, Connecticut w USA i w Siechnicach w Polsce. Firma eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji