Operator produkcji Małomice ostatnie 4 wolne wakaty

AAS Recruitment Sp. z o.o.

Małomice, lubuskie

Kim jesteśmy?
Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Miejsce pracy: Małomice

Masz doświadczenie w pracy na produkcji lub przy obsłudze maszyn i szukasz nowego miejsca pracy bo Twoje zostało zamknięte? Do tego posiadasz dodatkowe uprawnienia zawodowe jak kurs do obsługi wózków widłowych lub uprawnienia spawalnicze. W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Sprawdź naszą ofertę.

Dla naszego Klienta z Małomic, rodzinnego producenta elementów ze stali i aluminium poszukujemy 4 operatorów produkcji.

Opis stanowiska:

-obsługa maszyn
-praca zgodnie z instrukcją
-przestrzeganie przepisów BHP
-dla osób posiadających uprawnienia na wózek widłowy transport elementów stalowych z maszyny na magazyn

Nasze wymagania:

Wysoka motywacja do pracy
Gotowość i zdolność do pracy w trybie 3- zmianowym
Uprawnienia zawodowe (kurs: spawalniczy, na wózek widłowy, na żurawie lub suwnice) będą Twoim dodatkowym atutem
Wykształcenie min. zawodowego

Nasza oferta:

Umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS
Możliwość przejścia na umowę bezpośrednią z pracodawcą,
Wypłata zawsze na czas,
Stawka godzinowa w przedziale 18- 22 zł brutto/h w zależności od posiadanych kwalifikacji
Dodatek nocy 20%
Możliwość dorobienia w weekendy (soboty płatne +50%, ndz +100%)

Osoby zainteresowane współpracą z AAS Systems prosimy
o przesłanie aplikacji poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.