Operator Produkcji/Łódź Polesie

InterKadra Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

OPERATOR PRODUKCJI

Numer referencyjny: OP/0617/LOD
Miejsce pracy: Łódź, ul .Nowy Józefów

Oferujemy:
• Zatrudnienie - umowa o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 2600 zł brutto plus system premiowy (w zależności od frekwencji),
• Miłą atmosferę pracy, opartą na partnerskich zasadach,
• Perspektywę rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• Wsparcie i opiekę koordynatora.
Zadania:
• Obsługa linii produkcyjnych,
• Obsługa wózka widłowego,
• Kontrola procesu produkcyjnego,
• Kontrola jakości wyrobu gotowego,
• Realizacja zadań zgodnie z poleceniami przełożonego.
Oczekiwania:
• Uprawnienia oraz praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego
• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
• Podstawowa znajomość obsługi komputera,
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, nie zwlekaj – już teraz prześlij nam swoje CV lub zadzwoń! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.
W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny stanowiska.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.