Operator produkcji (junior-senior)

Gi Group Poland S.A.

Brodziszewo, wielkopolskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Brodziszewo

Twój zakres obowiązków:

·     Obsługa urządzeń produkcyjnych i linii rozlewniczych

·      Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi, w sposób efektywny ilościowo oraz ze spełnieniem wymogów jakościowych

·      Dokonywanie zmian produktów i formatów na liniach

·      Wytwarzanie półproduktu i produktu zgodnie z technologią, zasadami BHP i higieny

·      Prowadzenie obowiązującej dokumentacji produkcyjnej

·      Wykonywanie czynności czyszczenia maszyn i urządzeń, wykonywanie prostych czynności konserwacyjnych

·      Przestrzeganie procedur operacyjnych obowiązujących w dziale

·      Dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały

Wymagania:

·      Wykształcenie: preferowane techniczne

·      Sprawność manualna

·      Doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w obsłudze urządzeń/maszyn produkcyjnych (zapraszamy osoby z różnym poziomem doświadczenia)

Oferujemy:

·      Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

·      Podstawę + premie

·      Pakiet benefitów (dofinansowanie do zajęć sportowych, pakietów zdrowotnych)

·      Pracę w nowoczesnym zakładzie w energicznym zespole

·      Wsparcie kolegów z pracy i możliwość rozwoju

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.