OPERATOR PRODUKCJI - CHEMIK

Akcja Job

Tarnowskie Góry, śląskie

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Grupa Akcja Job

ALBEDO HR - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Zakres zadań:

  • Obsługa automatycznej linii metalizacji otworów
  • Obsługa automatycznej linii trawienia amoniakalnego i sytripowania cyny
  • Dokonywanie pomiarów na linii
  • Wykonywanie czynności konserwacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o kierunku chemicznym - WARUNEK KONIECZNY!!!
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana obsługa linii chemicznych
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Excel)
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Warunki:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (pakiet sportowy, bony świąteczne, ubezpieczenie grupowe)
  • Możliwość doskonalenia zawodowego
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.