Operator produkcji - branża motoryzacyjna - Republika Czeska

SK EXPRES SP. Z O.O.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dzięki ogromnemu popytowi na samochody oraz bogaceniu się społeczeństwa, produkcja zwiększa się średnio o 3,5%, a w czeskim przemyśle to nawet 6,5% w 2016 roku. Co za tym idzie? Więcej miejsc pracy, stabilne i długoterminowe zatrudnienie, możliwość rozwoju osobistego oraz konkurencyjne wynagrodzenie z regularnymi podwyżkami. Już teraz możesz zdobyć doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym i otrzymać wiele benefitów pozapłacowych już na początku zatrudnienia

Zakres obowiązków:

  • montaż foteli samochodowych,
  • obsługa prasy przy montażu drobnych części,
  • składanie amortyzatorów,
  • obsługa narzędzi produkcyjnych,
  • kontrola jakości gotowych produktów,
  • dostarczanie brakujących materiałów do działu produkcji,
  • raportowanie pracy przełożonemu,
  • praca z komputerem przy montażu,
  • inne zadania przydzielone przez przełożonego.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę na pełen etat (na czas określony oraz nieokreślony),
  • pracę od poniedziałku do piątku + weekendy,
  • pracę w międzynarodowej firmie z 20 letnim doświadczeniem,
  • pierwsze zaliczki już po kilku zmianach,
  • możliwości rozwoju (szkolenia, awans)
  • wsparcie naszych specjalistów, koordynatorów oraz tłumaczy,

Dodatkowo:

  • atrakcyjne wynagrodzenie nawet bez doświadczenia:
  • podstawowe wynagrodzenie od 21 000 CZK brutto (3500 zł brutto)
  • premie za 100% obecność,
  • premie za realizację planu,
  • dodatkowe wynagrodzenia („trzynastka” i „czternastka”)
  • regularne podwyżki,
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne za granicą,
  • maksymalne wynagrodzenie (podstawa + premia) 36 000 CZK brutto (5800 zł brutto)
  • dopłatę do wynagrodzenia (vouchery na obiady lub zniżki pracownicze)
  • pakiet relokacyjny o wartości ok. 1500 PLN (przejazd do Czech, dojazdy do pracy oraz zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych).

Wymagania

  • zaradności, samodyscypliny,
  • znajomości podstaw matematyki,
  • zdolności manualnych,
  • dobrej obsługi komputera,
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym.

Prezentacja firmy

SK Expres Sp. z o.o. to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy z pona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bezpłatne zakwaterowanie, transport oraz wyżywienie.
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Kontrola jakości, Praca Biuro / Dokumentacja