InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Operator produkcji- branża automotive

Miejsce pracy: Skarbimierz, Brzeg, Oława, Jelcz Laskowice

ZADANIA:

• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

• podstawowe czynności manualne na linii produkcyjnej,

• przygotowanie procesu produkcyjnego,

• kontrola maszyn i ich parametrów oraz jakości wyprodukowanych elementów,

• ustawianie maszyn zgodnie z zaleceniami technicznymi.

OCZEKIWANIA:

• dyspozycyjność do pracy zmianowej,

• precyzja w wykonywaniu zadań,

• wysokie zdolności manualne,

• zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

• wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna,

• doświadczenie na produkcji - mile widziane.

OFERUJEMY:

• stabilne i długotrwałe zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Kontrahenta – lidera z branży Automotive - od początku współpracy,

• umowę o pracę- pierwsza zawierana na 3 miesiące (okres próbny),

• wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa+ premia,

• pracę od poniedziałku- piątku w systemie 3 zmianowym

• bogaty pakiet socjalny (karta sportowa, bony na święta, wczasy pod gruszą),

• możliwość szybkiego awansu,

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.