Operator produkcji // 5.000 zł

Gi Group Poland S.A.

Gdańsk, pomorskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gdańsk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż zgodnie ze schematami technicznymi i przykładowymi wzorami
  • Sklejanie, zaciskanie, wkręcanie lub wykonywanie innych podobnych czynności w celu połączenia oraz zabezpieczenia montowanych elementów
  • Praca z narzędziami ręcznymi, elektronarzędziami oraz maszynami
  • Udział w wewnętrznych szkoleniach m.in. produktowych czy jakościowych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Umiejętności pracy według schematów oraz instrukcji
  • Umiejętności i doświadczenia w posługiwaniu się narzędziami i elektronarzędziami
  • Doświadczenia w pracy, w firmie produkcyjnej
  • Gotowości do pracy zmianowej

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem (po 6 miesiącach umowa na czas nieokreślony)
  • Pracę w systemie 2- zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie podstawowe 4500 - 5000 zł brutto
  • Prywatną opiekę medyczną
  • System MyBenefit
  • Opłacane szkolenia związane ze stanowiskiem pracy (m.in. uprawnienia SEP i UDT)
  • Dofinansowanie do edukacji
  • Lekcje języka angielskiego
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy rowerem, samochodem
  • Darmowy dojazd z Gdańska Głównego do fabryki
  • Program usprawnień pracowniczych z nagrodami pieniężnymi
  • Czystość przestrzeni produkcyjnej
  • Premie świąteczne/ urlopowe z ZFŚS
  • Możliwość pracy w płatnych nadgodzinach
  • Dofinansowanie zajęć sportowych oraz budżet integracyjny
  • Dla chętnych możliwość okresowej pracy w Szwecji w najbliższych miesiącach
  • Owoce oraz kawa
  • Dodatek relokacyjny

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.