Operator produkcji // 1- zmiana // 7.300 zł brutto

Gi Group Poland S.A.

Wróblowice, małopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wróblowice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Demontaż, czyszczenie i ponowny montaż produktu
  • Współpraca z działem inżynieryjnym
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Inne prace produkcyjne

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny (rozmowa będzie prowadzona w języku angielskim)
  • Zaangażowania i umiejętności pracy na samodzielnym stanowisku

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności do 7300 zł brutto (podstawa + premia)
  • Pracę w systemie 1- zmianowym w godzinach 8:00- 16:00
  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Premie Świąteczne

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.