Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń
• Zapewnienie ciągłości procesów technologicznych poprzez
• Obsługa urządzeń procesowych w celu wytworzenia produktu zgodnego z wymaganiami jakościowymi, ilościowymi i terminowymi oraz ze specyfikacjami i normami wewnętrznymi
• Usuwanie podstawowych usterek instalacji
• Utrzymanie odpowiednich standardów, jakości i czystości w ramach odpowiedzialności za obszar
• Wykonywanie regulacji i ustawień urządzeń zapewniających prawidłową ich eksploatację
• Uczestniczenie we wdrażaniu nowych metod pracy

Szukamy osoby:

• O średnim wykształceniu - kierunek techniczny lub technologia żywienia
• Posiadającej umiejętności pracy w zespole, szybkiego reagowania na nieprawidłowości oraz koncentracji i podzielności uwagi
• Chcącej podnosić swoje kwalifikacje
• Umiejącej pracować z pakietem MS Office
• Chcącej rozwijać swoje kompetencje
• Posiadającej uprawnienia na wózki widłowe lub transpaletki (mile widziane potwierdzone egzaminem UDT)
• Znającej schematy technologiczne i umiejącej obsługiwać instalacje i urządzenia technologiczne (jako dodatkowy atut)

• posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę docelową
• atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
• szeroki pakiet socjalny
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość skorzystania z przewozów pracowniczych na trasie Bieruń - Lędziny- Imielin - Mysłowice, Bieruń - Tychy, Bieruń - Oświęcim

Miejsce pracy: Bieruń

Numer referencyjny: OP/03/2020/DAN

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji