Operator prasy tnącej - stabilna praca we Francji

Jobway

Francja - region Bretagne, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego francuskiego klienta poszukujemy OPERATORÓW PRAS TNĄCYCH

Praca od zaraz

Francuska umowa o prace

Projekt dlugoterminowy

Miejsce pracy : Francja - region Auvergne-Rhône-Alpes

OBOWIĄZKI:

- operowanie maszyną do cięcia tektury -maszyny typu : IBERICA, BOBST, GRASSI
- przestrzeganie jakości, bezpieczeństwa, czystości
- prewencyjna konserwacja maszyny

OFERTA:

stawka 11-13 euro brutto ( w zależności od doświadzcenia ) + 10% wynagrdzenia brutto premie konca misji oraz 10 % wynagrodzenia brutto ekwiwalent za urlop
Mozliwość pracy w nadgodzinach
dodatkowa premia dla osoby z własnym samochodem
umowa o pracę na warunkach francuskich
zapewnione darmowe zakwaterowanie
pomoc w załatwieniu wszystkich spraw formalnych

Wymagania

WYMAGANIA:

Doświadczenie na ww maszynach
Dyspozycyjność

Mile widziana znajomość języka francuskiego

Możliwość wyjazdu włąsnym samochodem będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji