Opis stanowiska pracy

Dla naszych fińskich Klientów prowadzimy stałe rekrutacje specjalistów posiadających doświadczenie zawodowe na stanowiskach: Operator prasy krawędziowej lub Operator maszyn CNC.

Poszukujemy osób z doświadczeniem zarówno w obsłudze maszyn, jak i wykonywaniu bieżących ustawień czy korekt. Umiejętności programowania stanowią duży atut.

Cenimy dświadczenie w pracy z różnorodnymi sterownikami (Fanuc, Siemens, Heidenhain, Cybelec.. etc.)

W zamian za doświadczenie i zaangażowanie w pracę oferujemy wynagrodzenie początkowe w wysokości 13,5 -15 eur/h oraz dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy.

Opteam pomaga w wyszukaniu i wynajęciu mieszkania, którego ceny w Finlandii wahają się w granicach 300-500 eur/miesiąc, są to zawsze mieszkania w pełni wyposażone oraz umeblowane.

Gwarantujemy pracę w pełnym wymiarze godzin – 40 godz/tydzień, w zależności od Klienta istnieje też możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Wymagania

Wymagamy kilkuletniego doświadczenia w zawodzie, interesują nas Kandydaci z różnych gałęzi przemysłu (stoczniowy, energetyczny, budownictwo, produkcja).
Mile widziani są Kandydaci komunikatywnie posługujący się j. angielskim

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji