Operator prasy krawędziowej CNC

Baltix.se sp. z o.o.

Szwecja, zagranica

Od: Baltix.se sp. z o.o. Miejsce pracy: Szwecja

Obowiązki:

  • obsługa prasy krawędziowej Ursviken; sterowanie – Modeva
  • kontrola jakości wykonanych prac

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w programowaniu i obsłudze prasy krawędziowej (Ursviken; sterowanie Modeva mile widziane)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i interpretacji schematów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub szwedzkiego
  • duża samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy - zlecenie
  • krótkoterminową pracę w terminie od 28.09.2020r.
  • zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • odzież roboczą
  • program „Premia za polecenie”

Prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.