Operator prasy krawędziowej CNC

Kowalski Consulting Sp.z o.o.

Finlandia, zagranica

Miejsce pracy: Finlandia

OBOWIĄZKI:

  • obsługa hydraulicznej prasy krawędziowej (Finn Power CNCJ 60-600) z sterowaniem CNC,
  • gięcie blach o grubości 3 - 30 mm,
  • odczytywanie rysunku technicznego i instrukcji służbowych w języku angielskim.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych CNC,
  • język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • umiejętność odczytywania rysunków technicznych,
  • gotowość pracy w Finlandii.

OFERUJEMY:

  • estońska umowa o pracę,
  • stawka 7,5 € netto/h
  • dieta dzienna 30€,
  • wynagrodzenie średnio na m-c ok. 2500 – 2900€ netto,
  • organizację i opłacenie przelotu Finlandii,
  • zjazdy do Polski co 6 tygodni opłacone przez firmę,
  • opłacony transport lokalny,
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie opłacone przez firmę,
  • praca od września 2017.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj