Operator prasy krawędziowej CNC

Kowalski Engineering OÜ

Finlandia, Laitila, zagranica

Opis stanowiska pracy

Kowalski Engineering OÜ na potrzeby projektów realizowanych na terenie Finlandii poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy : Finlandia,

Miasto: Laitila.

OBOWIĄZKI:

  • gięcie arkuszy blach ze stali czarnej za pomocą prasy krawędziowej CNC,
  • obsługa programów sterujących CNC,
  • obsługa pozostałych maszyn CNC – cięcie blachy i skrawanie i gwintowanie otworów (możliwość przyuczenia),
  • odczytywanie rysunku technicznego i instrukcji technologicznych w języku angielskim.

WYMAGANIA :

  • doświadczenie w obsłudze giętarki CNC (min. 1 rok – warunek konieczny),
  • doświadczenie w obsłudze maszyn skrawających CNC (min .1 rok – możliwość przyuczenia),
  • język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • umiejętność obsługi systemów sterowania CNC,
  • umiejętność odczytywania rysunków technicznych,
  • gotowość pracy w Finlandii.

OFERUJEMY :

  • estońska umowa o pracę,
  • praca na długi okres czasu,
  • pełne ubezpieczenia w Finlandii,
  • pomoc w rejestracji podatkowej oraz sprawach urzędowych w Finlandii,
  • pomoc i rozliczenie podatku w Finlandii,
  • stawka podstawowa 9,00 € netto/h,
  • dieta dzienna 30€,
  • wynagrodzenie średnio na m-c ok. 2500 – 2800€ netto,
  • wypłata co dwa tygodnie (dieta i wynagrodzenie godzinowe),
  • płatny urlop 28 dni w roku lub rekompensaty za jego niewykorzystanie,
  • organizację i opłacenie przelotu Finlandii,
  • zjazdy (przeloty) do Polski co 6 tygodni opłacone przez firmę,
  • opłacony transport lokalny,
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie opłacone przez firmę,
  • termin rozpoczęcia pracy do ustalenia (w przeciągu 6 tygodni).

Prezentacja firmy

Kowalski Engineering OÜ jest estońska firmą specjalizującą się w świad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis