Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator Prasy Krawędziowej CNC - też osoby bez doświadczenia

Miejsce pracy: Oborniki, Szamotuły, Połajewo, Obrzycko, Rogoźno, Murowana Goślina

Miejsce pracy: Oborniki Wielkopolskie

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na etat, umowa długoterminowa (po 3-miesięcznym okresie próbnym)
  • wynagrodzenie na start 3000 zł brutto
  • wolne weekendy
  • bezpłatny dojazd pracowniczy z: Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna, Murowanej Gośliny (od poniedziałku do piątku na koszt pracodawcy)

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (lub chęć przyuczenia się do pracy)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w godzinach: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i/lub suwnicę

GŁÓWNE ZADANIA

  • przygotowanie do pracy i obsługa prasy krawędziowej CNC
  • kontrola przebiegu produkcji i wytwarzanych wyrobów
  • dobór odpowiednich narzędzi

Dołącz do nas!

Aplikuj i prześlij swoje CV, informujemy, że skontaktujemy się ze wszystkimi chętnymi osobami!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.