Opis stanowiska pracy

Vibracoustic Polska Sp. z o.o., do zakładu w Komornikach koło Środy Śląskiej, poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator pras waulkanizacyjnych.

Oferujemy:

  • nowe, atrakcyjne stawki wynagrodzenia,
  • gwarantowana PODWYŻKA po okresie próbnym oraz kolejne w trakcie zatrudnienia,
  • premie miesięczne uzależnione od wyników pracy,
  • zatrudnienie na podstawie UMOWY O PRACĘ BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ,
  • dodatkowe świadczenia dedykowane specjalnie naszym pracownikom (prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie, coroczne dofinansowanie okularów),
  • bogaty pakiet socjalny (bony na święta, wyprawki szkolne dla dzieci pracowników, dofinansowanie do
  • wypoczynku dzieci, imprezy firmowe, tańsze bilety do kina oraz do obiektów sportowych)

Wymagania:

  • dokładność,
  • odpowiedzialność,
  • uczciwość,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych i pomocniczych,
  • dbanie o jakość wytwarzanych produktów,
  • uzupełnianie dokumentacji związanej z produkcją.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie kandydatur bezpośrednio przez serwis.

Prezentacja firmy

Vibracoustic Polska Sp. z o.o. jest Przedsiębiorstwem Grupy Vibracoustic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Gwarantowane podwyżki w trakcie zatrudnienia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis