Operator pompy do betonu

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Belgia, opolskie

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy operatora pompy do betonu.
(Belgia-Melle)

Opis stanowiska:
Przemieszczanie sie od klienta do klienta przebudowaną przyczepą Sprinter + z pompą miejską
Po przybyciu do klienta jesteś odpowiedzialny za przepompowanie betonu;
Odpowiednie ułożenie rur / rynien
Na koniec czyszczenie pompy

Wymagania:
Doświadczenie w operowaniu pompy do betonu
Nie masz nic przeciwko wykonywaniu brudnej i ciężkiej pracy
Wysokie tempo pracy;
Rozpoczęcie pracy trochę wcześniej lub dłuższa praca nie stanowi dla Ciebie problemu
Prawo jazdy CE jest koniecznością
Dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim

Oferujemy:
W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Wynagrodzenie: poczatkowa stawka 15 Euro brutto (mozliwosc ewaluacji)
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1,80-958 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji.

Certyfikat KRAZ nr 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.