Operator / Pomocnik do obsługi linii produkcyjnej

Energy 5 Sp. z o.o.

Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W zawiązku z dynamicznym rozwojem firma z branży systemów mocowań modułów fotowoltaicznych Energy 5 Sp. z o.o. zatrudni operatora i pomocnika operatora do obsługi linii produkcyjnej.

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Przygotowywanie materiału niezbędnego do produkcji.
  • Nadzorowanie przebiegu procesu produkcji na powierzonej maszynie.
  • Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności.

Poszukujemy osoby ambitnej, kreatywnej, otwartej na zmiany, wytrwale dążącej do realizacji celów, zmotywowanej, efektywnej i identyfikującej się z firmą.

Miejsce pracy: Brześć Kujawski

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe oraz premia,
  • narzędzia pracy,
  • ubezpieczenie grupowe AVIVA
  • opieka medyczna LuxMed
  • przyjazną atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Firma ENERGY 5 Sp. z o.o. projektuje instalacje fotowoltaiczne or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości