Operator Podnośnika na obiekcie magazynowym

Semisul Poland Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Semisul Poland od 2006 roku specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i magazynowej oraz zapewnianiu swoim pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.semisul.eu)

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Gliwice

Semisul Poland od 2006 roku specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i zapewnianiu swoim Pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Obecnie poszukujemy kandydatów na nw. stanowisko do pracy w Gliwicach przy wykończeniu obiektu magazynowego należącego do znanej marki:

Główne zadania

  • operowanie podnośnikiem nożycowym
  • wykonywanie prac instalacyjnych, montażowych na podnośniku nożycowym,
  • praca na wysokości
  • wykonywanie innych prac związanych z wykończeniem magazynu

Wymagania:

  • uprawnienia UDT IP / IIP do obsługi podnośników
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sumienność, rzetelność
  • otwartość na pracę w zespole

Oferujemy

  • Pracę od zaraz na 6 tygodniowym projekcie
  • Możliwość długofalowej współpracy na projektach międzynarodowych
  • Efektywny proces rekrutacji i zatrudnienia
  • Dynamiczne i zadaniowe środowisko pracy
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne zarobki

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Numer Rejestracji firmy w WUP: 7961

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.