Operator Plotera frezującego

Atic

Święta Katarzyna, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Operator Plotera frezującego - Święta Katarzyna

Na czym dokładnie będzie polegała Twoja praca?

Do obowiązków Operatora Plotera Frezującego należy:

obsługa plotera frezującego,

przygotowywanie plików do produkcji,

Wymagania. Szukam osoby:

  • utalentowanej technicznie - która pracowała ma doświadczenie w obsłudze ploterów frezujących
  • znającej program Corel Draw
  • interesującej się procesem produkcji i maszynami
  • której frajdę sprawia ogromna różnorodność zadań oraz dynamiczne tempo pracy, której nie przeszkadza wielozadaniowość, codziennie inne zadania, brak rutyny
  • z wykształceniem technicznym, mechanicznym, artystycznym, architektonicznym, inżynierskim

Mile widziane będzie:

  • miejsce zamieszkania blisko Świętej Katarzyny,
  • doświadczenie pracy na maszynie marki AXYZ,

Oferuję dla Ciebie miejsce pracy w Świętej Katarzynie

Oferuję miejsce gdzie nie będziesz się nudził, bo różnorodne i nietypowe zamówienia nie pozwalają się nudzić.

Oferuję pracę w zespole, gdzie panuje miła i sympatyczna atmosfera.

Zobacz jakie produkty oferujemy naszym klientom atic.com.pl

Działamy na rynku produkcji reklamy wizualnej, grawerowania i znakowania, produkcji tabliczek, obudów do maszyn i urządzeń. Posługujemy się laserami CO2, frezarkami CNC, maszynami do grawerowania, wycinania i drukowania. Więcej informacji o naszych produktach znajdziesz na atic.com.pl

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pomocą aplikuj.

Prezentacja firmy

Czy chcesz pracować dla takiej firmy jak ta?<br/><br/>Jesteśmy liderem n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji