Operator plazmy CNC, praca na jedną zmianę, wolne weekendy

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Łążyn , kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy Operatora Plazmy CNC

Praca w Łążynie (woj. Kujawsko-Pomorskie)

Praca od poniedziałku do piątku, każdy wolny weekend

Dostajesz umowę u pracę, odzież i narzędzia.

Pracujemy na jedną zmianę od 6 do 14.

Twoje zadania:

·         Obsługa maszyn (frezarki, szlifierki, przeciągarki),

·         Programowaniem maszyn zgodnie z dokumentacją technologiczną,

·         Ustawieniem parametrów i wprowadzaniem korekt,

·         Nadzorowanie pracy obrabiarek,

·         Przezbrajanie maszyn oraz wymiana narzędzi obróbczych,

·         Dbałością o poprawny stan maszyn i narzędzi oraz zgłaszanie ewentualnych usterek,

·         Wykonanie norm produkcyjnych,

·         Kontrola jakości produktów, maszyn i urządzeń.

Jeżeli masz doświadczenie zadzwoń.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „CNC” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy