Operator obrabiarek skrawających i maszyn CNC

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Głogów, dolnośląskie

Miejsce pracy: Głogów

Stabilna praca od zaraz.

Zadania:

  • Przygotowanie do procesów obróbki skrawaniem: zapoznanie się z rysunkiem technicznym, dobór i przygotowanie narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania
  • Pomiary narzędzi i detali przed rozpoczęciem obróbki
  • Obsługa tokarki konwencjonalnej, frezarki
  • Kontrola jakości wykonanych detali: wykonywanie pomiarów
  • Czyszczenie i konserwowanie przydzielonej maszyny oraz narzędzi

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie w pracy w obróbce skrawaniem
  • Doświadczenie w obsłudze tokarki konwencjonalnej, frezarki
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość sterowania HEIDENHAIN 355
  • Umiejętności toczenia, wytaczania, toczenia gwintów
  • Znajomość i umiejętność doboru parametrów skrawania
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku pracy
  • Praca na cały etat
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych
  • Niezbędne narzędzia pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials