IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Operator na produkcji

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Miejsce pracy: Łódź

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę BEZPOŚREDNIO z Pracodawcą.
  • Praca na 2 zmiany, od poniedziałku do piątku.
  • Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą z ZFŚS, paczki świąteczne na mikołajki, świadczenia z ZFŚS w okolicy świąt wielkiej nocy).
  • Możliwość dofinansowania szkoleń, kursów językowych, kart sportowych.

Zadania / obowiązki:

  • Przygotowanie/montaż produktów.
  • Obsługa maszyn drukujących i urządzeń produkcyjnych.
  • Rozliczanie operacji w systemie magazynowym.
  • Przestrzeganie wszelkich zasad używania maszyn i narzędzi.
  • Nadzorowanie jakości produktu na każdym etapie pracy
  • Raportowanie wszelkich problemów dotyczących jakości produktów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji, w wykonywaniu prac manualnych.
  • Otwartość na naukę i różnorodność wykonywanych prac.
  • Sumienność.
  • Otwartość na pracę zespołową.

WARTO!

ODDZWONIMY!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.