ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator montażu

Miejsce pracy: Sieradz

Numer ref. OMO/056/MŁO

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (1 umowa - 3 miesiące, kolejne umowy 3-6 mies.; po przepracowaniu 18 miesięcy zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z firmą)
  • Wynagrodzenie zasadnicze na start 2500 zł brutto (pierwsza podwyższa po pół roku pracy)
  • Szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników oraz opiekę trenera wewnętrznego podczas pierwszych tygodni pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu MANPOWER PREMIUM: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz karty Multisport
  • Bezpłatny transport na trasie Zduńska Wola-Sieradz, Złoczew-Sieradz
  • Dofinansowanie posiłków oraz owoce dla pracowników
  • Wyprawki dla nowo narodzonych dzieci naszych pracowników
  • Karty przedpłacone oraz paczki świąteczne dla dzieci

Poszukujemy:

  • Osób chętnych do pracy w systemie dwu- i trzyzmianowym
  • Osób sumiennych, dokładnych, lubiących pracować w grupie
  • Chętnych do nauki (doświadczenie nie jest wymagane)
  • Kierujemy ofertę do osób w każdym wieku

Zadania:

  • Praca na linii montażowej (produkującej urządzenia elektroniczne)
  • Pakowanie oraz testowanie produkowanych urządzeń elektronicznych
  • Dbanie o jakość produkowanych wyrobów

Zachęcamy do aplikowania! Dołącz do nas!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu, w przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 606 650 389.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials