Operator montażu elektrycznego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Miejsce pracy: Sosnowiec

Miejsce pracy: Mysłowice

Opis stanowiska pracy:

  • Montaż podzespołów produktu zgodnie ze schematami elektrycznymi
  • Pobieranie komponentów, podzespołów zgodnie z instrukcją
  • Wypełnianie dokumentacji załączonej do produktu
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych, testów
  • Analiza i naprawa usterek

Czego od Ciebie wymagamy:

  • Uprawnień SEP do 1 kV
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zaangażowania i sumienności

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne wynagrodzenie i system premiowy
  • Pracę w systemie 2-zmianowym
  • Pakiet benefitów (kartę Multisport, ubezpieczenie PZU, zniżki i inne)
  • Po okresie próbnym szansę przejścia w struktury firmy - już po 3 miesiącach!
  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już dziś!

Dane kontaktowe:
Tel.: 600 408 663

Numer ref. OME/010/AOZ
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials