Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Mysłowice

Opis stanowiska pracy:

  • Montaż podzespołów produktu zgodnie ze schematami elektrycznymi
  • Pobieranie komponentów, podzespołów zgodnie z instrukcją
  • Wypełnianie dokumentacji załączonej do produktu
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych, testów
  • Analiza i naprawa usterek

Czego od Ciebie wymagamy:

  • Uprawnień SEP do 1 kV
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zaangażowania i sumienności

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne wynagrodzenie i system premiowy
  • Pracę w systemie 2-zmianowym
  • Pakiet benefitów (kartę Multisport, ubezpieczenie PZU, zniżki i inne)
  • Po okresie próbnym szansę przejścia w struktury firmy - już po 3 miesiącach!
  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już dziś!

Dane kontaktowe:
Tel.: 600 408 663

Numer ref. OME/010/AOZ
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji