operator/młodszy operator maszyn CNC

Gi Group Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie, opolskie

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Opis stanowiska:

• Przygotowywanie i uzbrajanie obrabiarek CNC, w tym automatyzacja
• Wymiana narzędzi według wytycznych
• Kontrola części, dokonywanie pomiarów zużyciu
• Usuwanie usterek, ustalanie ich przyczyn

Wymagania:

• Znajomość technologii obróbki skrawaniem oraz obsługi maszyn CNC
• Wykształcenie minimum zawodowe - kierunkowe
• Doświadczenie w obróbce na maszynach CNC mile widziane
• Znajomość rysunku technicznego
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

• Szkolenie wdrażające do pracy
• Umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dodatek transportowy
• możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.