Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nastawianie parametrów maszyny,
  • Nadzorowanie procesu produkcji,
  • Usuwanie drobnych usterek maszyny,
  • Prace porządkowe na stanowisku.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę,
  • Wynagrodzenie 4500 - 5200 zł brutto/miesięcznie, po 6 m-cach nienagannej pracy gwarantowana wyższa stawka,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej organizacji zarządzanej według najwyższych standardów,
  • BEZPŁATNY DOJAZD: Szamotuły, Pniewy, Międzychód, Sieraków, Oborniki, Krzyż Wlkp., Ryczywół, Trzcianka (zapytaj konsultanta o dojazd z Twojej miejscowości),
  • Bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu,
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia w Allianz oraz karty sportowej,
  • Nagrody dla pracowników,
  • Program lojalnościowy dedykowany dla operatorów maszyn,
  • Aplikację mobilną,
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta.

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego się nauczysz,
  • Gotowości do pracy w systemie 12-godzinnym na 2 zmiany,
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera,
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • Rzetelności, sumienności.

Gi Group Poland S.Apracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in.... stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2022
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
4.500,00 zł - 5.200,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji