Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

Operator maszyny lakierniczej/drukującej

Niepołomice, małopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Twoim zadaniem będzie:

- przewożenie pustych/pełnych palet przy pomocy wózka widłowego,
- obsługa maszyny lakierniczej,
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagamy:

- uprawnień UDT na wózki widłowe,
- podstawowej znajomości obsługi komputera,
- chęci do pracy.

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową,
- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty MultiSport,
- możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
- pracę w systemie czterobrygadowym,
- atrakcyjne dodatki finansowe za pracę w sobotę, niedzielę i w nocy,
- obiady w miejscu pracy w bardzo atrakcyjnej cenie.

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji