OPERATOR MASZYNY DO CIĘCIA ZŁOMU/SORTOWACZ ZŁOMU

39-200 Dębica, podkarpackie

Metkom Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy operatora maszyny do cięcia złomu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała prace związane :

  •  z sortowaniem złomu,
  • cięciem złomu,
  • załadunek, rozładunek złomu.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość awansów wewnętrznych.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny:

696 405 143

Wymagania

Wymagania:

  • Zmianowy system pracy.
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie.
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy fizycznej.
  • Praca na otwartej przestrzeni.

W branży działamy od ponad 20 lat, konsekwentnie pracując na obecną pozycję. Zdobyte... doświadczenie umożliwia nam profesjonalną odpowiedź na każdą potrzebę rynku. Centrala naszej firmy znajduje się w Dębicy. Równorzędnie działają jeszcze trzy oddziały. Oddział Rzeszów mieści się przy strategicznej trasie wylotowej Rzeszów-Warszawa. Drugi znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Trzeci w Sędziszowie Małopolskim oraz czwarty w Radomiu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna